1. Majitele
 2. Servis aktuální nabídka

ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA KLIMATIZACE

ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCE
KLIMATIZAČNÍHO SYSTÉMU
400

V rámci této prohlídky provedeme vyčištění a dezinfekci výparníku a ventilačních a topných cest vašeho vozidla.

Používáme výhradně originální čistič klimatizací Toyota, který odstraňuje bakterie a nečistoty ze všech exponovaných míst a obnovuje výkon klimatizačního systému. Výsledkem je ventilační systém zbavený škodlivých organismů a příjemná a osvěžující vůně.

REGENERACE CHLADICÍHO
MÉDIA
800

Při péči o klimatizační systém je velmi důležitá prevence, kterou předejdete nepříjemnostem v letních měsících, kdy potřebujete jeho plný výkon.

UHLÍKOVÉ KABINOVÉ FILTRY

Pro zajištění dokonalé čistoty a účinku klimatizace doporučujeme využít obě kampaňové prohlídky včetně výměny kabinového filtru.

20% SLEVA
STANDARDNÍ PYLOVÝ
A PRACHOVÝ FILTR SE SLEVOU
CENA OD
480
air
Díky přidané ochranné vrstvě navíc uhlíkový filtr eliminuje alergeny s 95±5% úspěšností.
Uhlíkový filtr je doplněn vrstvou aktivního uhlíku, která zachytí o 25% více nečistot než standardní filtr.
Aktivní uhlí absorbuje navíc část výfukových plynů, které způsobují podráždění nosní sliznice, a značně redukuje škodlivé látky a pachy uvnitř vozidla.
NOVINKA
UHLÍKOVÝ FILTR
S ANTIALERGENNÍMI
VLASTNOSTMI SE SLEVOU
CENA OD
870
AKTIVNÍ UHLÍKOVÝ PYLOVÝ
A PRACHOVÝ FILTR SE SLEVOU
CENA OD
750

VYBRANÉ ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Využijte v průběhu kampaně široké nabídky doplňků a příslušenství Toyota s 20% slevou. Informujte se u nás na sortiment doplňků a cenu pro váš konkrétní model vozidla. Pro některé modely vozidel je možné zakoupit samostatný koberec na stranu řidiče.

20% SLEVA

Pro některé modely vozidel je možné zakoupit samostatný koberec na stranu řidiče.

VÝHODNÁ NABÍDKA LETNÍCH PNEUMATIK

Bez ohledu na to, jaký vůz Toyota řídíte, najdeme pro vás vždy ty správné letní pneumatiky, zajistíme vám veškerou podporu a poradíme, jak je udržet déle ve skvělém stavu.

VÝHODNÉ CENY PO CELÝ ROK!
AKČNÍ NABÍDKA
KOMPLETŮ ZIMNÍCH KOL OD
14 900
 • VYSOKÝ STANDARD

  Naše pneumatiky vždy splňují vysoké standardy, které očekáváte od společnosti Toyota – můžete se tak spolehnout, že pokaždé dostanete přesně to, co váš vůz potřebuje.

 • ODBORNÉ USKLADNĚNÍ PNEUMATIK

  Zbavte se starostí se správným skladováním pneumatik, s využitím cenného prostoru či se špínou při tahání těžkých kol. Máme pro vás pohodlné, bezpečné a snadné řešení. Využijte možnost uskladnění vašich zimních kol nebo pneumatik v našem servisu.

 • RENOMOVANÉ ZNAČKY

  Naše pneumatiky pocházejí od předních renomovaných výrobců a dodavatelů. Jsme schopni dodat jak prémiové řady, tak i další značky a typy, abychom vám mohli nabídnout ty nejvhodnější pneumatiky pro vaše auto.

 • ŠIROKÝ VÝBĚR PNEUMATIK

  Nejběžnější velikosti pneumatik máme skladem. Váš vůz tak můžeme přezout bez čekání, nebo během předem domluvené návštěvy servisu. Jiné velikosti pneumatik můžeme obvykle dodat do 24 hodin.

VĚRNOST SE VYPLATÍ

Silniční asistenční služba  Toyota Eurocare  na 12 měsíců zdarma

Zjistěte více