1. Majitele
 2. Dily a prislusenstvi

Originální díly Toyota

Udržujte svůj vůz Toyota v bezvadném stavu

Ať už cestujete do školy, na pravidelný nákup nebo vyrážíte na letní dovolenou, Toyota je nedílnou součástí vašeho každodenního života. Právě na to myslíme při vývoji originálních dílů Toyota, které jsou zárukou kvality a dlouhé životnosti vašeho vozu.


Abyste se na cestu pokaždé vydávali s pocitem bezpečí, doporučujeme vám používat originální díly Toyota, které se vyrábějí ve stejném závodu jako samotná vozidla Toyota a skýtají řadu výhod:

 • Jsou vyrobeny speciálně pro váš vůz.
 • Podléhají přísným normám automobilky Toyota v oblasti kvality a spolehlivosti.
 • Vztahuje se na ně plná záruka Toyota (minimálně 1 rok).
 • Instalaci zajišťují pouze naši speciálně vyškolení mechanici.

 • Víme, že nikdy neexistuje jedno univerzální řešení pro každé použití, a tak jsme vyvinuli dvě řady originálních dílů Toyota, jež nám umožňují lépe vyhovět vašim individuálním potřebám.


 • Po dobu tří let, kdy je váš vůz v záruční lhůtě, se používá originální vybavení Toyota, přičemž všechny díly mají tytéž specifikace jako součásti používané při výrobě samotného vozu.

ROZLIŠUJEME DVĚ PRODUKTOVÉ ŘADY ORIGINÁLNÍCH DÍLŮ

Prvovýbavové díly neboli původní výbava vozidla

 • Původní, vysoce kvalitní díly, které se používají při kompletaci nových vozidel ve výrobních závodech Toyota. 
 • Jsou dále výrobcem Toyota distribuovány pro náhradní spotřebu do autorizovaných servisů Toyota pro údržbu a opravy havarovaných vozidel.

Ekonomické díly OPTIFIT - cenově výhodná volba:

 • Finanční úspora až 67% oproti prvovýbavovým dílům.
 • Kvalita srovnatelná s původní výbavou vozidla. 
 • V nabídce výměnné renovované díly, které jsou ekologicky ohleduplnou volbou díky zavedenému systému vratných dílů. Ty jsou průmyslově renovovány, to je rozebrány, očištěny, proměřeny a prověřeny, povrchově ošetřeny a všechny části podléhající opotřebení jsou nahrazeny novými. Splňují stejné kontrolní a kvalitativní parametry jako nově vyrobené díly.

EKONOMICKÉ DÍLY OPTIFIT

 • Optifit nové díly


  Jsou alternativou k prvovýbavovým dílům.

  Díly OPTIFIT
  brzdové kotouče destičky
  autobaterie
  - chladiče
  - výfuky
  stěrače
  žárovky
  pylové filtry
  - manžety hřídelí
  - ocelové disky kol
  - zapalovací svíčky

 • Optifit výměnné resp. repasované díly


  Vyrobeny repasí vyměněného / vadného původního dílů.

  Výměnné díly OPTIFIT
  - spojkové sady
  - alternátory
  - startéry
  - turbodmychadla
  - hřebenové převody řízení
  - motory
  - polomotory
  - hlavy válců
  - automatické převodovky

S Optifitem stojí originální díly méně


Neznačkové servisy často používají neoriginální a neznačkové náhradní díly, jejichž nízká cena bývá většinou vykoupená nižší kvalitou. Při vzniku prvních problémů vzniklých jako důsledek použití takovýchto dílů zákazník většinou neobviňuje levnou součástku neznámého původu, on ze svých potíží obviňuje celý vůz. Cenově výhodné díly Toyota Optifit jsou tady proto, aby úspěšně konkurovaly neznačkovým dílům, které často bývají unifikované a pasují na modely více značek.

Když si necháváte servisovat Vaši Toyotu, je rozumné používat originální díly přímo od výrobce vozidla, takové, které jsou vyrobeny dle původní specifikace vozidla a navíc dostupné za konkurenční ceny. Možnost a příležitost dosažení výhodných cen dostáváte s ekonomickou řadou náhradních dílů Toyota Optifit – díly vynikající kvality za rozumné ceny.

Kvůli bezpečnosti, výkonu a pocitu bezpečí používejte originální díly Toyota. K dispozici výhradně u autorizovaných prodejců Toyota.